جلسات هم اندیشی مستقیم با کاندیداهای ریاست جمهوری

جلسات هم اندیشی مستقیم با کاندیداهای ریاست جمهوری

تعداد مشاهده : ۱۳۹۸ | ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اعلام آمادگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا
برای برگزاری جلسات هم اندیشی مستقیم کاندیداهای ریاست جمهوری و دانشگاهیان خارج کشور

 

کمتر از یک ماه به برگزاری یکی از مهم‌ترین رخدادهای سیاسی ایران، انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان یکی از نمادهای وحدت و یکپارچگی ملت ایران باقی مانده است. رخدادی که، مطابق با اصل ششم قانون اساسی، بر اداره امور کشور بوسیله اتکا به آرای مردم صحه می‌گذارد. لذا، نقش آفرینی آحاد ملت بزرگ ایران در این رویداد بزرگ، در راستایِ پیشبردِ منافع کلان ملی و به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی،  امری خطیر و حیاتی است.

 

امروز انقلاب اسلامی ایران، با وجود نشیب و فرازهایی که طبیعت هر حرکت رو به جلو است، همچنان عزت مندانه و با قدرت به سمت قله‌های افتخار به پیش می‌رود. به جرات می توان ادعا کرد که آنچه تاکنون این حرکت عظیم را از آفات و بلایای داخلی و خارجی ریز و درشت پیرامون آن مصون داشته و محافظت کرده، هم‌دلی تک تک ایرانیان و وحدت ملی و همگرایی با کاروان‌ سالار انقلاب بوده است. اصرار مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری عموم هموطنان در این رویداد نیز به منظور مصونیت این کاروان از گزند توطئه های دشمنان و حوادث روزگار در ادامه راه است.

 

قطعا مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی با حضور دوباره خود در پای صندوق های رای در روز انتخابات و نصب‌العین قرار دادن منویات رهبری انقلاب، یک حماسه دیگر را رقم خواهند زد و با یک نگاه مثبت و پیشرو به مسائل مبتلا به نظام و انقلاب در همه عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و عقیدتی-سیاسی، دولتی کارآمد، پرتحرک، همه جانبه نگر، انقلابی و متکی به توان داخلی را بر خواهند گزید. به تجربه ثابت شده است که هرگاه مدیران انقلابی، پرتحرک و کارآمد مدیریت امور را در دست داشته اند مشکلات پیش رو یکی پس از دیگری از میان برداشته شده اند.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به عنوان بزرگترین و با سابقه ترین تشکل دانشجویی خارج کشور در راستای رسالت دانشجویی، که همانا پیشتازی در فعالیت های مطالبه گرایانه و روشنگرانه است، خود را موظف به ورود در این جشن ملی می داند. لذا، این تشکل دانشجویی ضمن اعلام بی طرفی و نداشتن سوگیری نسبت به نامزدهای انتخاباتی، برای ایجاد فضای برابر به منظور معرفی برنامه های کاندیداهای محترم به دانشجویان و متخصصان خارج کشور و نیز انتقال مطالبات دانشجويی و  نیز دغدغه های ايرانيان خارج از كشور به نامزدهای انتخاباتی یا نمایندگان ایشان از طریق تماس مستقیم، اعلام آمادگی می کند.  اتحادیه می تواند با در اختیار گذاشتن فضا و زمان مساوی این امکان و موقعیت را برای همه کاندیداها فراهم آورد که به صورت رو در رو و مستقیم با هموطنان خارج کشور به تبادل نظر بپردازند. قطعا این یک فرصت منحصر به فردی هم برای کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و هم دانشجویان خارج کشور خواهد بود و اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا با افتخار می تواند میزبان این هم اندیشی و ارتباط باشد.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن تاکید مجدد بر اصل بی طرفی، بار دیگر از جامعه هوشیار دانشگاهی کشور و نیز تک تک هموطنان عزیز می خواهد تا برای مشارکت جدی در تعیین سرنوشت خویش، در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا حضور فعال داشته و یک حماسه تاریخی دیگر را رقم زده و برگ زرین دیگری بر تاریخ پر افتخار کشورمان بی افزایند.

 

وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ

شهاب نوروزیان علم
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

جلسات هم اندیشی مستقیم با کاندیداهای ریاست جمهوری