ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

تحولات سوریه

رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در: مواضع

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ

هر نیرویی در قدرت دارید برای مقابله با آنها ]دشمنان[ آماده سازید

بار دیگر شاهد به صدا در آمدن ناقوس جنگ علیه ملّتی مستقل از طرف چند کشور استعماری به سرکردگی حاکمان شیطان صفت آمریکاو متحدانغربی آن می باشیم. کشورهایی که در سوابق خود جز جنگ، کشتار، و تاراج ثروت های ملّی سایر کشورها چیزی در پرونده ی خود ندارند. نمونه ی بارز آن حمله ی به ویتنام، افغانستان، عراق و ... می باشد که نتیجه ی آن منجر به کشته شدن بیش از یک میلیون انسان بی گناه به دلایل واهی گردید.

در شرایط کنونی دوباره نظاره گر تهدیدات چند کشور استکباری که خود را "جامعه ی جهانی" می پندارند می باشیم که به بهانه ی شعار دفاع از بشریّت در صدد نابودی بشریّت با آغاز جنگی خانمان سوز علیه کشور سوریه هستند. جنگی که بی شک به سوریه محدود نخواهد بود و ابعاد بسیار وسیعتر و نامعلومی را با خود به همراه خواهد آورد.

آمریکا بر اساس ادعای دروغین "جنگ با ترورسیم" مسلمانان بسیاری را در سال های اخیر به خاک و خون کشیده است در صورتی که در بحران سوریه به حمایت گروه های تکفیری بر خاسته است. گروه های تروریستی ای که با توجه به عملکرد آنها در یک دهه ی گذشته می توان به سادگی پی به آن برد تنها اهداف دول استعماری را تامین نموده اند. بی شک ادعای آمریکا مبنی بر استفاده ی ارتش سوریه از سلاح های شیمیایی بهانه ی دروغین دیگری برای مداخله ی نظامی در سوریه و حمایت از القاعده و جلوگیری از پیروزی های پی در پی دولت قانونی این کشور علیه گروه های تکفیری می باشد.

سوریه در حال حاضر در خط مقدّم مقاومت علیه نقشه های شوم مستکبرین جهان در منطقه به شمار می رود و از همین رو آمریکا و متحدان غربی آن در صدد مداخله ی نظامی جهت تغییر توازن قوا به نفع تروریست های تکفیری بر آمده اند. اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن محکوم کردن استفاده از هرگونه سلاح کشتار جمعی اعم از شیمیایی، بیولوژیک، و اتمی در هر نقطه از جهان لازم می داند یاد آور شود ملت شریف جمهوری اسلامی ایران نیز از قربانیان سلاح های شیمیایی که توسط آمریکا در اختیار دیکتاتور مخلوع عراق قرار گرفته شده بود می باشد و از همین رو از سازمان های ذی صلاح درخواست می شود که با بررسی دقیق و منصفانه، مسبب واقعی حادثه استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه مشخص، معرفی و محکوم گردد.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا در انتها ضمن محکوم کردن تهدیدات نظامی برای مداخله در بحران سوریه، همگام و همراه با احاد شریف ملّت ایران گوش به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (دامه برکاته) بوده و آمادگی کامل خود را برای اجرای فرامین معظم له اعلام میدارد

رَ‌بَّنَا أَفْرِ‌غْ عَلَيْنَا صَبْرً‌ا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْ‌نَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِ‌ينَ

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

Syria

مشاهده 3069 مرتبه