ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

بیانیه پایانی نشست 49

رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در: مواضع

بسم الله الرحمن الرحیم

 

لقد جاء کم رسول من انفسکم عزیز ما عنتّم

حریص علیکم بالمومنین رئوف رحیم

 

 

حمد و سپاس خداوند منّان که توفیق برگزاری چهل و نهمین نشست اتّحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا را در شهر ایروان فراهم آورد تا چونان گذشته ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر گرانقدر جمهوری اسلامی ایران، در راستای گسترش و نشر مفاهیم والا و انسان ساز اسلام در سطح اروپا، برنامه ریزی شود. اسلامی که این روزها بیش از پیش سعی در مخدوش کردن تعالیم آسمانی آن و خصوصا چهره ی رحمانی پیامبر عظیم الشان آن می شود.

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکا، اقدام بدیع و ان شاء الله موثری در مقابله با این توطئه ی شیطانی و نقشه راهی برای مروّجین اسلام ناب محمّدی در جوامع غرب است. اتّحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، در لبیک به پیام رهبری، تلاش می کند تا با برنامه ریزی و فعّالیت دو چندان در متن جامعه ی دانشجویی در شکستن حصر فضای رسانه ای و بیدار کردن وجدان عمومی ناظر به حال و نه صرفاً به گذشته ی جوانان بکوشد. آنچه امروز مهّم است ترویج گفتمان رحمانی اسلام است تا فضا بر اسلام آمریکایی که در دو شکل اسلام سکولار و اسلام به اصطلاح بنیادگرای امثال داعش و القاعده تنگ شود. حوادثی که به اسم اسلام در سوریه و عراق رخ می دهد، کوچکترین سنخیّتی با تعالیم اسلام ناب محمّدی (ص) ندارد و به روش قدمای غرب که از بریدن سرهای بی گناه برای فتح خاک ابایی نداشتند، نزدیک تر است. اسلامی که ملّت مظلوم فلسطین را به هر بهانه ای در مقابله با رژیم وحشی صهیونیستی تنها بگذارد بی شک از کفر نشات می گیرد. همین مسئله یک راه شناخت اسلام آمریکایی و وابسته، از اسلام اصیل است.

اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب به خاطر حسن توجّه به این مجموعه و ارسال پیام برای نشست سالانه ی اتحادیه، آمادگی خود را جهت اجرای منویّات معظّم له به ویژه مطالعه ی عمیق بر مسئله ی اسلام هراسی به طور خاص اعلام می داریم و بر این باوریم که با آگاهی بخشی نخبگان در جوامع غربی، مسیر حرکت جوامع آن ها به تدریج تغییر خواهد کرد تا زمینه ی ظهور آن منجی یگانه ی عالم، حضرت مهدی (عج) فراهم گردد.

اتحادیّه ی انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های جمهوری اسلامی ایران و حمایت از قوای سه گانه ی این نظام مقدس، اظهار می دارد که این حمایت تا زمانی است که حرکت این قوا از مسیر اصول اساسی انقلاب اسلامی که اخلاق، حریّت و پاسداری از استقلال، آزادی و عزّت ایران اسلامی است، منحرف نشود.

 

و السلام علی من تبع الهدی

اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا

5/11/1393

 

مشاهده 1287 مرتبه