ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

بیانیه در مورد حوادث بحرین

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: مواضع
بسم الله الرحمن الرحیم
 
الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور، والذین کفروا اولیاوهم الطاغوت، یخرجونهم من النور الی الظلمات، اولئک اصحاب النار هم فیها خالدون
 
موج جدید سرکوب مردم مظلوم بحرین که در اعتراض به پایگاه نظامی بریتانیا در آن کشور بار دیگر شعله ور شده است، موجب نگرانی عمیق و تاثر خاطر است. استعمار پیر بریتانیا برای دسترسی هرچه بیشتر به منابع منطقه ی خاورمیانه و کنترل تحولات این منطقه، رژیم بی اراده و متزلزل آل خلیفه را تحت فشار قرار داده است تا یکی از استراتژیک ترین پایگاه های دریایی این کشور را در اختیار دولت بریتانیا قرار دهد و همزمان در سکوت خبری مطلق، مخالفین را به شدیدترین شکل ممکن سرکوب نماید. وقایعی که این روزها خیابان های بحرین به خود می بیند، در سکوت معنادار رسانه های مدّعی حقوق بشر، دل هر انسان آزاده ای را می میراند.
 
سفّاکی و هتّاکی ماموران حکومتی تا به اندازه ای است که حریم کودکان، زنان، بیماران و کهنسالان را نیز مورد تعدی قرار داده و حتی به مراکز بیمارستانی، درمانی و مذهبی، علی الخصوص حسینیه ها، یورش برده و به تخریب آنها می پردازد. بازداشت روحانی خوش فکر، سلیم النفس و محبوب بحرین، شیخ علی سلمان و همچنین حتک حرمت علماء، اخراج و سلب تابعیت مخالفین، شکنجه های وحشتناک، صدور احکام اعدام و زندان های طویل المدّت از دیگر اقدامات وحشیانه ی رژیم رو به پایان آل خلیفه است. 
 
رژیم پوشالی بحرین، این روزها برای سرپوش گذاشتن بر افتضاحات داخلی اش، چونان همیشه ایران را متهم به دخالت در امور داخلی این کشور می کند با اینکه خود می داند نقش ایران تنها حمایت معنوی از مردم مظلوم بحرین است و کمترین دخالت فیزیکی در این مورد نداشته است، که به فرموده ی رهبر معظم انقلاب، اگر ایران می خواست دخالتی بکند، اوضاع بحرین طور دیگری می شد. آنها ایران را بدون هیچ دلیل و مدرکی متهم به دخالت در امور بحرین می کنند درحالیکه استقرار پایگاه دریایی بریتانیا به روشنی نشان می دهد که چه کسانی در سرنوشت مردم مظلوم بحرین دخالت می کنند.
 
اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم بحرین و محکوم کردن جنایت بی شرمانه ی رژیم آل خلیفه، خواستار آزادی هرچه سریع تر شیخ علی سلمان و احقاق حقوق حقّه ی مردم بحرین می باشد
 
و السلام علیکم و رحمه الله
مشاهده 1074 مرتبه