ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.
چاپ این صفحه

گزارش فن بازار 1393

رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در: واحد علمی

فن بازار سال 1393، با هدف بسترسازی برای معرفی و عرضه فناوری‌ها و توانمندی‌های فناورانه در حوزه‌های مختلف تخصصی به ویژه فناوری‌های پیشرفته و ایجاد فضای مناسب برای تجاری سازی دستاوردهای تحقیقات کاربردی و توسعه‌ای از طریق ارائه فرصت‌های جدید سرمایه گذاری و ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه فناوری‌های نوین در راستای تحقق اهداف توسعه اقتصادی دانش بنیان از 23 الی 27 آذرماه در سالن های 10و11 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

 

از جمله اقدامات فن بازار دعوت از اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا بود که طی هماهنگی که با حجت الاسلام دکتر اژه ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان خارج از کشور و آقای دکتر محمد متقی طلب نماینده آن اتحادیه در ایران انجام گرفت ، مقرر شد اتحـادیه انجمــن های اسلامی دانشجویان اروپا، در فن بازار حضور یافته و آن دسته از دانشجویانی که کار تحقیقاتی آنها در شرف اتمام است با ارائه توانمندی هایشان بتوانند برای انتقال فناوری به داخل فعالیت و اقدام نمایند. این امر با هدف زمینه سازی برخی همکاری ها برای ایجاد زمینه بازگشت جوانان نخبه به کشورمان می باشد.

 

در فن بازار، دانشجویانی از کشورهای آلمان، انگلیس، اسکاتلند، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، و هلند در غرفه ای به ارائه دستاورد هایی که به مرحله اتمام رسیده و قابلیت تجاری سازی دارند حضور داشتند. 

 

برای مشاهده متن کامل گزارشات مربوط به فن بازار 1393 به فایل ضمیمه مراجعه فرمایید.

مشاهده 1368 مرتبه