چاپ این صفحه

بیانیه درمورد حوادث اخیر غزه و جنایات رژیم صهیونیستی

رای دادن به این مورد
(2 رای)
منتشر شده در: مواضع

بسم الله الرحمن الرحیم

 

أَوَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَكَانُوا أَشَدَّ مِنْهُمْ قُوَّةً وَمَا كَانَ اللَّـهُ لِيُعْجِزَهُ مِنْ شَيْءٍ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ إِنَّهُ كَانَ عَلِيمًا قَدِيرًا

آیا آنان در زمین نگشتند تا ببینند عاقبت کسانی که پیش از آنها بودند چگونه بود؟! همانها که از اینان قویتر (و نیرومندتر) بودند؛ نه چیزی در آسمانها و نه چیزی در زمین از حوزه قدرت او بیرون نخواهد رفت؛ او دانا و تواناست!

(سوره ی مبارکه ی فاطر. آیه ی 44)

 

سناریوی حملات وحشیانه ی رژیم صهیونیستی به مردم بی پناه غزه، آنهم در سکوت مطلق جامعه ی جهانی، برگ ننگین دیگری از انبوه جنایات این رژیم خون آشام و حامیان مستکبرش است. حمله به ماوا و مسکن مردم روزه دار در ماه مبارک رمضان، و به خاک و خون کشیدن صدها مرد و زن و کودک بی گناه، آنهم به شدیدترین شکل ممکن، دل هر انسان آزاده ای را خون می کند. از آن شرم آورتر، نشان دادن تصاویر شهروندانان این رژیم در رسانه های خبری ست که در بلندی های مناطق مرزی، سرمست و مبتهج دسته جمعی به تماشای این جنایت هولناک نشسته اند. این تصاویر به روشنی پاسخ تئوری فریبکارانه ی جدا دانستن حساب شهروندان اسرائیل از رژیم صهیونیستی ست. و لا یحیقُ المکر السّیّئ الّا باهله.

 

 رژیم صهیونیستی که با دست آویز قراردادن بهانه های واهی و انحصار استعماری رسانه های خبری، به هر نحو ممکن سعی در سرپوش گذاشتن جنایات فجیع خود در منطقه دارد باید بداند که گرچه ممکن ست چند روزی را در سایه ی سکوت مجامع جهانی سپری کند، ولی سنّت الهی اینست که به زودی انتقام سختی از آن ها گرفته خواهد شد که ولا تجد لسنت الله تبدیلا.

 

 اتحادیه ی انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن محکوم نمودن جنایات شرم آور رژیم صهیونیستی، ضمن اعلام همبستگی و همراهی مردم غزه، دعا برای تعجیل در تحقیق وعده ی الهی و نابودی این رژیم غاصب می کند. و نعوذ بالله القاصم الجبارین

 

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

مشاهده 2055 مرتبه