ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

فراخوان ثبت نام جامعه علمی اتحادیه

رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در: واحد علمی

باسمه تعالی

 

فرهیخته گرانقدر

 

با عرض سلام و تبریک حلول ماه رجب ماه پیوند بندگان با معبود مهربان و ماه بارش باران مهر و محبت الهی.

 

واحد علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ایرانی در اروپا که از دانشجویان خودجوش، فعال، متعهد و نخبه ای همچون حضرتعالی تشکیل شده و به مثابه شبکه ای علمی در سراسر دانشگاه ها و کشورهای اروپایی درحال فعالیت می باشد، در نظر دارد تا از حضرتعالی جهت بهره مندی و مشارکت در اهداف و برنامه های گسترده علمی این شبکه بزرگ دانشجویان در سراسر اروپا دعوت بعمل نماید.

لازم به ذکر است که جامعه علمی مذکور از شش کمیته علمی و واحدهای علمی- تخصصی مرتبط با هر کمیته علمی تشکیل شده است که حضرتعالی بر اساس دانش، مهارت و توانمندی خود می توانید در یک یا چند هسته علمی ثبت نام و فعالیت نموده و از مزایای آن بهره مند گردید. این 6 کمیته در ذیل ذکر گردیده اند:

1)      کمیته بهداشت و سلامت

2)      کمیته علوم انسانی

3)      کمیته علوم پایه

4)      کمیته علوم فنی

5)      کمیته علوم کشاورزی و منابع طبیعی

6)      کمیته معماری و هنر

 

عضویت در این جامعه علمی به حضرتعالی و دیگران که اکثرا دانشجویان دکترا، فوق دکتری و یا کارشناسی ارشد در رشته های مختلف تحصیلی هستند، این فرصت را خواهد داد تا ضمن معرفی توانمندی های خود به دیگران، بتوانید از دانش، مهارت و توانایی دیگر دانشجویان عزیز در حوزه تخصصی خود در سراسر اروپا بهره مند گردید. علاوه بر این، با معرفی دوستان متعهد و فعال و نخبه خود به این شبکه می توانید به هرچه غنی تر کردن این جامعه علمی یاری رسانید.

بی صبرانه مشتاق همراهی شما هستیم. لطفا از طریق همین پل ارتباطی اطلاع رسانی فرمایید تا اطلاعات بیشتری در خصوص برنامه های گسترده و ایده های علمی این واحد علمی برای حضرتعالی ارسال گردد.

جهت ثبت نام و عضویت در این جامعه علمی می‌توانید به این لینک مراجعه فرمایید.

 

با تقدیم احترام

شهاب نوروزیان

مسنول علمی و عضو شورای مرکزی

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

 

مشاهده 1514 مرتبه