ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

نظام نامه جامعه علمی اتحادیه

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: واحد علمی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یرفع اللَّه الذین آمنوا منكم و الذین اوتوا العلم درجات

خداوند آنها را كه ايمان آورده اند و كسانى را كه از علم بهره دارند درجات عظيمى مى بخشد

( مجادله11)

 

"نظام نامه جامعه علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا"

 

مقدمه:

به نام خداوندی که انسان را خلیفه خودش در زمین قرار داد و آموختن و دانش آموزی را برای این مخلوقش، انسان لازم نمود. دستیابي به آرمانهای بلند نظام مقدس جمهور ی اسلا مي ایران مستلزم تلاش همه جانبه در تمام ابعاد فرهنگي، علمي، اجتماعي و اقتصادی است. در این راستا مقولة علم و فناوری از مهمترین زیرساختهای پیشرفت کشور و ابزار جدی رقابت در عرصه های مختلف است. به این ترتیب تحقق آرمانهای متعالي انقلاب اسلامي ایران نظیر احیای تمدن عظیم اسلامي، حضور سازنده، فعال و پیشرو در میان ملتها و کسب آمادگي برای برقراری عدالت و معنویت در جهان در گرو پیشرفتي همه جانبه در علم است. لازمه تحقق این هدف نیازمند ترسیم نظامي است که در آن نحوه طي مسیر و تقسیم کار و الزامات طي این مسیر به طور شفاف و دقیق مشخص شده باشد. لذا اتحادیه انجمن های اسلامي دانشجویان در اروپا با استعانت از خداوند متعال، در راستای هدفمندسازی و پویایي جامعه علمي اتحادیه، اقدام به تنظیم این نظام نامه نموده است.

امید است که تدوین این نظام نامه بتواند در جهت پیشبرد ارتقای علمي و هم افزایي فرهیختگان ایراني مشغول به تحصیل در اروپا قرار گیرد و با الهام گیری از سند جامع علمي کشور، گامي در جهت دستیابي به اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامي ایران و در راستای سند نقشه جامع علمي کشور، بردارد.

 

برای مشاهده متن کامل نظام نامه جامعه علمی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا به فایل ضمیمه این خبر مراجعه فرمایید.

 

مشاهده 1154 مرتبه