ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

کانون مطالعاتی بازخوانی پیام های رهبر معظم انقلاب اسلامی به اتحادیه

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: اخبار اتحادیه

 

به پیشنهاد بخش فرهنگی و تبلیغات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا و همکاری بخش علمی و بخش ارتباطات خارجی و با حکم دبیر و مسئول تشکیلات اتحادیه، رضا رمضان نژاد قادی، اعضای اصلی «کانون مطالعاتی بازخوانی پیام های رهبر معظم انقلاب اسلامی به اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا» منصوب گردیدند.

بزرگواران ذیل به پیشنهاد شورای مرکزی اتحادیه به عنوان اعضای اصلی این کانون معرفی می گردند:

-          وحید حسین زاده

-          مهدی هدایتی شهیدانی

-          محسن شیراوند

-          محمدعلی طاهری

       

متن حکم صادره از سوی دبیر اتحادیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ایرانِ فردا، با ثروت عظیمی از اندوخته‌های علمی و عملی، باید به دست مدیرانی بزرگ و لایق اداره شود و گام‌های بلند و پرشتاب به سوی چشم‌اندازهای ترسیم‌شده را با همت و ایمان و بصیرت و شجاعت امثال شما بردارد. شما و همه‌ی جوانان و فرزندان عزیز ملت ایران در هر نقطه‌ی جهان، باید خود را برای نقش‌آفرینی در این تراز آماده كنید.
(پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به نشست چهل و هفتم اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا)

 

جنبش دانشجویی خارج از کشور به عنوان مجموعه ای با کوله باری از تجربه های تلخ و شیرین در طول عمر پربرکت خود در قالب تشکل با سابقه و انقلابی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا همواره زادگاه و محل پرورش استعدادها و تجربه اندوزی آینده سازان ایران عزیز بوده است.

قرار گرفتن در آستانه پنجاه سالگی این شجره طیبه، بیش از پیش اهمیت بازمطالعه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب- چه در قالب پیام ها و چه در قالب دیدارها با اعضا و نمایندگان اتحادیه- را نمایان ساخته است.

با توجه به اهمیت باز تعریف افق حرکت این تشکل دانشجویی در پرتو بیانات ایشان به منظور بخشیدن جانی تازه به پیکر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا شما را به مدت یک سال جهت عضویت در کانون مطالعاتی اتحادیه ویژه مطالعه و بازخوانی پیام های رهبر معظم انقلاب به اتحادیه منصوب می نمایم.

جمع آوری، تدوین و بررسی این گنجینه ارزشمند به منظور استخراج نقشه راه، راهبردها و راهکارهای اجرایی در پرتو آن از وظایف این کانون مطالعاتی تلقی می گردد. امید است در پرتو الطاف الهی و عنایات حضرت ولی عصر (عج) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

رضا رمضان نژاد قادی
دبیر و مسئول تشکیلات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

 

مشاهده 733 مرتبه