ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

پیام رهبر معظم انقلاب به چهل‌وهشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

رای دادن به این مورد
(4 رای)
منتشر شده در: اخبار اتحادیه

پیام رهبر معظم انقلاب به چهل‌وهشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به چهل و هشتمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا تاكید كردند: فرزندان ملّت ایران كه در دانشگاههای مختلف جهان به كسب دانش مشغولند، همچون نهال ارزشمند ریشه در خاك كشور سرافراز خود دارند و ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملّت خود خواهند كرد.
متن این پیام كه در مركز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش، از سوی حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا قرائت شد، به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
جوانان و فرزندان ملّت ایران كه در دانشگاههای گوناگون جهان به كسب دانش مشغولند، نهال هایی ارزشمندند كه ریشه در خاك حاصلخیز كشور سرافراز خود دارند و همچون برادران و خواهرانشان در دانشگاههای زنده و پر تحرك كشور، ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملّت خود خواهند كرد، انشاءالله.
این است آن اندیشه ئی كه ذهن دانشجوی ایرانی را در هر نقطه از جهان باید همواره مشغول دارد. كیفیت فراگیری و انتخاب دانشی كه فرا می گیرید و روحیه و رفتاری كه در این دوران تحصیلی، شخصیت شما را نمایان می سازد، یكسره باید از این اندیشه تابناك، سرچشمه بگیرد و راه شما را مشخص سازد.
در فرایند پرهیجانِ تبدیل دانشجوی امروز به مدیر و انسان برجسته ی فردا، بیش از همه چیز، توكل به خدا و استمداد از لطف و رحمت او به كار شما خواهد آمد. این است آنچه استعدادهای شما را شكوفائی و گام شما را استواری و دل شما را آرامش می بخشد.
به امید آینده ی درخشان شما و كشور، همه تان را به خدای بزرگ می سپارم و برای شما دعا می كنم.
سید علی خامنه ای
مشاهده 905 مرتبه