ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

اعضای شورای مرکزی اتحادیه، دوره 49

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: اخبار اتحادیه

 

 

 

در دومین روز چهل و نهمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا در شهر ایروان ارمنستان، اعضای شورای مرکزی دوره جدید اتحادیه انتخاب شدند.

 

در انتخابات این اتحادیه منصور کنعانی از انجمن اسلامی دانشجویان دورتموند آلمان به عنوان دبیر و مسئول تشکیلات، حسام زینکوهی از انجمن اسلامی دانشجویان لندن انگلستان به عنوان مسئول فرهنگی، محمدعلی طاهری از انجمن اسلامی دانشجویان لیورپول انگلستان به عنوان مسئول علمی، سیدامین حسینی از انجمن اسلامی دانشجویان سنت پترزبورگ روسیه به عنوان مسئول صنفی و محمد مسعودی از انجمن اسلامی دانشجویان گنت بلژیک به عنوان مسئول ارتباطات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا و همچنین علی ملکی به عنوان نماینده اتحادیه در ایران انتخاب شدند.

 

گفتنی است چهل و نهمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور ارمنستان، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در ایروان و  نمایندگان 60 انجمن اسلامی دانشجویان عضو اتحادیه از اقصی نقاط اروپا، در شهر ایروان ارمنستان برگزار شد.

 

در افتتاحیه این نشست پیام مقام معظم رهبری به اعضای اتحادیه توسط حجت الاسلام اژه‌ای قرائت شد. در این پیام مقام معظم رهبری دانشجویان را به اندیشیدن در مورد سیاست‌های غربی که به اسلام هراسی دامن می‌زنند و همچنین شناخت عنصر پرقدرت «اسلام سیاسی» به شیوه‌ای که در جمهوری اسلامی ایران متبلور و منجر به رویارویی همه جانبه غرب با آن شده است، فراخوانده‌اند. همچنین استاد حسن رحیم پور ازغدی در سخنانی در این نشست ضمن مرور تاریخچه 50 ساله اتحادیه و زحمات دانشجویان اتحادیه در به ثمر نشاندن انقلاب اسلامی و همچنین تشریح شرایط کنونی حاکم بر دنیا و خطراتی که متوجه انقلاب اسلامی است، به شرح و بیان وظایفی که از دانشجویان مسلمان ایرانی خارج از کشور انتظار می‌رود، پرداخت.

 

در این نشست سه روزه، شورای مرکزی دوره چهل و هشتم گزارشی از روند فعالیت‌های سال گذشته به اعضا ارائه کردند.

 

 

 

مشاهده 607 مرتبه