ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

شورای همفکری اتحادیه

رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در: اخبار اتحادیه
 
بسمه تعالی
 
 
موضوع: الحاق «شورای همفکری اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا برای ارتباط با مسلمانان مقیم اروپا» به شورای راهبردی اتحادیه
 
از آنجا که در پرتو الطاف خداوند سبحان، با همت مجمع انجمن های اسلامی دانشجویان منطقه آلمان، شورای همفکری اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا برای ارتباط با مسلمانان مقیم اروپا برای اولین بار، یکی دیگر از اهداف بلند این نهاد مقدس، مبنی بر تعامل رسمی با گروههای شیعی را آغازنموده است و بعنوان اولین هدف، همکاری با شیعیان آلمان را در نظر گرفته است، بدین وسیله با پیشنهاد این شورا در صورتجلسه مصوب ششم مهرماه 1393، با عنوان الحاق شورای همفکری پیش گفته به زیرگروه شورای راهبردی اتحادیه موافقت می شود.
امید است در پرتو عنایات خداوند متعال، در ادامه فعالیت های  این شورا، در آینده نزدیک بتوان جایگاهی مستقل در سطح اتحادیه برای آن در نظر گرفت.  بنابراین از این پس اعضای شورای همفکری بعنوان اعضای رسمی شورای راهبردی و در قالب این زیرگروه فعالیت خواهند نمود.
 انشاالله تلاشهای صادقانه شما مقبول درگاه حضرت باریتعالی قرار گیرد. از درگاه ایزد منان موفقیت، سرافرازی و توفیق خدمت صادقانه برای حضرتعالی و اعضای آن شورا مسئلت داریم.
 
 
با احترامات فائقه
دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا
رضا رمضان نژاد قادی
مشاهده 448 مرتبه